Meie

Otsides ideaalset hommikust rituaali ja energialaengut, mis suudaks meie jaoks asendada kohvi, avastasime Jaapani matcha tee. Selle tervislikkus ning ajaloolised traditsioonid paelusid meid niivõrd, et otsustasime sellest veel üsna tundmatust imejoogist ka teistele rääkida.

Hi Matcha nimi tuleneb jaapanikeelsest sõnast 日 (“hi”) ehk “päev, päikesepaiste”. Hi Matcha on päeva algus, väike rituaal, mis võimaldab end hetkeks välja lülitada ning nautida Jaapani iidseid traditsioone tänapäevases võtmes. See annab looduslikku energiat ning jõudu, et päevale vastu minna. Matcha on täiuslik nii ärkamiseks kui ka taastumiseks raskest päevast.

Meie matcha tee on pärit otse hoolikalt valitud istandustest, mis puhaste jõgede ning viljakate muldade tõttu on parimad teekasvupiirkonnad Jaapanis. Matcha, mis on pärit otse Jaapanist, on garanteeritult värske ning kasvatatud õigeid traditsioone ning valmistamisviise järgides, tagades tervislikkuse ning parima maitseelamuse.

Oleme töötanud oma tooted välja pikaajaliste disainikatsetuste tulemusena. Selged ja ranged jooned ning minimalistlik disain kannab endas modernset ning uut lähenemist matcha teele, säilitades Jaapani mõtteviisi puhtuse. Hi Matcha soovib värskendada matcha tee traditsioone täiesti uue lähenemisega.

Lõppude lõpuks me ei ütle, et te ei peaks jooma kohvi. Me ütleme, et proovige matchat ka!

Pakkudes kvaliteetset matcha teed ei soovi me ainult pakkuda teile maitsvat ning inspireerivat jooki, vaid ka levitada tervislikke eluviise ning alternatiive, mis võivad viia teid uutele rännakutele, tuua ellu uusi inimesi, tõsta teie tuju ning muuta maailmavaadet positiivsemaks.