Miks on see nii kasulik?

Matcha tervendavad omadused ning joomisel saadav looduslik energialaeng muudavad selle tõeliseks supertoiduks. Erinevalt tavalisest rohelisest teest, kui juuakse ainult teelehtede tõmmist, tarbitakse Matcha rohelise tee puhul 100% teelehtedest ning seeläbi ka mitmeid kordi rohkem tervislikke toitaineid.

1) Laeb keha antioksüdantidega ehk immuunsüsteemi kaitsjatega

Keha puhastajatena on antioksüdandid keemilised ühendid, mis takistavad vananemist ja kroonilisi haigusi. Lihtsamalt öeldes - mida rohkem on kehas antioksüdante seda paremini suudab keha võidelda haiguste ja infektsiooniga. Üks tass himatcha rohelist teed sisaldab sama palju antioksüdante kui tavalise rohelise tee kümne tassi tõmmis.ORACi näitaja järgi, mis määrab antioksüdantide sisaldust toidus, on matcha rohelises tees üle 5 korra rohkem antioksüdante kui Goji marjades või üle 10 korra rohkem kui näiteks granaatõunas või mustikates. Kui soovite abistada enda keha, et saavutada ja säilitada tervist, siis matcha joomisele ei ole võrdväärset.

2) Matcha tee kiirendab ainevahetust ja põletab kaloreid

Olles peaaegu, et kalorivaba on matcha hea abivahend kaalulangetamisprogrammi juurde. Kiirendades ainevahetust ei tekita matcha kehas stressi - see ei tõsta vererõhku ega pulssi, alandab kolesteroolitaset muutes selle tervislikuks alternatiiviks teiste meditsiiniliste abivahendite ja kõrvalnähtudega vahendite asemele.

3) Parandab meeleolu, tõstab keskendumisvõimet, sisaldab hulganisti aminohappeid, vitamiine ja toitaineid

Üle tuhande aasta tagasi oli matcha Jaapanis mediteerimise abivahend. Pikkadel tseremoonitel jõid mungad matchat, et püsida ärkvel ent rahulik ja lõdvestunud. Matchas sisalduv eriline amonihape L-teaniin tõstab keskendumis- ning õppimisvõimet, parandab mälu, vähendab ärevust ning tõstab tuju. L-teaniini aeglustab tee joomisel saadava koffeiini kehasse jõudmist ning tekitab pikema ning sujuvama energilaengu kuni 6 tunniks.

Üks tass himatcha rohelist teed sisaldab sama palju antioksüdante kui kümne rohelise tee tõmmis.

Nautige maitsvaid asju nagu matcha ning usaldage, mida teie keha teile ütleb.

Matcha joomisel tunnete looduslikku energialaengut terve päeva jooksul, mis on matchas sisalduvate tervislike ainete koosmõju. Matcha energia vabaneb ühtlasemalt ning ei tekita ärevust, närvilisust ega kiiret adrenaliinitulva. Olgu selleks järgmise päeva projekti tähtaeg või vajalik energialaeng pikaks päevaks - matcha on suurepärane tervislik alternatiiv kohvi joomisele.