Blogi

SUUR PIIMA TEST: Millist piima/taimset jooki valida?

Traditsionaalselt juuakse matchat veega, aga läänemaailmas on populaarseks saanud matcha […]

Tervislikud jõulud ehk mida kinkida 2023. aastal jõuludeks

Jätkame oma jõulusoovituste traditsiooni ja tegime nimekirja lahedatest kohalikest brändidest, […]

Must reede, Roheline reede – ei, Parem reede!

Tunneme, et meie maailmas on palju Musta ja tahame hoopis […]

Mis on matcha? Kõik mida võiksid teada sellest iidsest supertoidust

Võibolla kuulsid terviseentusiastist sõbralt või nägid seda põnevat jooki mõnes kohvikus ja mõtlesid – mis see on? Hetkel kiirelt populaarsust koguv toidutrend on tegelikult aga iidne budistide saladus.

Älise kogemus Hi Matchaga

Hi Matcha alustab uue kogemuste seeriaga! Tutvustame teile põnevaid inimesi ning jälgime nende kohtumist ja teekonda Jaapani iidse traditsiooniga. Vaata järgi kuidas läks Älisi kahenädalane kohvivõõrutus ning mis juhtub kui asendada kohvi matchaga.

Kuidas matcha aitab sul pühadeaja üle elada

Kui uskuda laulusõnu, on jõulud aasta kõige imelisem aeg. Kuigi jõulud on tähistamise aeg, võivad pühadega kaasnevad kohustused ja soovid viia ka väsimuse ja stressini.

Tee Tseremoonia: Iidne Jaapani Rituaal Tänapäevas

Üha enam koguvad maailmas populaarsust tee tseremooniad. Mida see fenomen endast kujutab ning mis peitub selle salapärase sõna taga?

Kulinaaria Matcha vs Tseremoonia Matcha

Matcha rohelise tee pulber on välimuse, kvaliteedi ning töötlusmeetodite järgi on matcha jagatud mitmesse kvaliteediklassi. Mida need klassid tähistavad?

Matcha vs Kohv

Oled põline kohvi-jooja? Kui nii, siis sa pole üksi – 83% inimestest eelistavad hommikul juua kohvi, tehes sellest kõige populaarsema hommikujoogi.

Rohelise tee plussid ja miinused

Kui palju sina rohelist teed jood?

Kust Hi Matchat Leida Võib?

Kui soovid matchat lihtsalt proovida, või kui oled juba matcha usku, siis lisaks e-poele leiad meid järgmiste partnerite juurest.

Hi Matcha Inimesed: Jesper Parve

Jesper Parve – maailmarändur, kirjanik, endine profikorvpallur, isa ja MEES. Täna lisandub sinna nimekirja ka Hi Matcha inimene.

10 Originaalset Ideed Jõulukingitusteks Eesti Disaineritelt

Jõulukingid ei peaks olema peavalu. Panime kokku listi oma lemmik Eesti disaintoodetest, et sind natuke inspireerida ja kingiideedega aidata.

Hi Matcha Inimesed: Mick Pedaja

Võtan kätte ja keerutan saba
ja tervitan Sind uuesti.

Vestlesime Mick Pedajaga ja tahame, et ka teie sellest osa saaksite.

Hi Matcha Spaa | Matcha Kasulikkus Nahale

Rohelist teed on ammu tuntud kui võimsat antioksüdanti, mis on sobilik kõikidele nahatüüpidele. See mõjub põletikuvastaselt, kaitseb UV-kiirguse eest, parandab akne sümptomeid ning aeglustab naha vananemisprotsessi.

Hi Matcha Inimesed: Marc Aavik

PROTEST PROTEST PROTEST.
Tule loe mida Marc teeb ja miks ta seda teeb.

Roheline Tee vs Matcha

Mille poolest erineb matcha tee tavalisest rohelisest teest? Kui sa vastust ei tea – ära muretse, sa pole üksi.

Hi Matcha Inimesed: Martin Jürman

Martin Jürman on Shanghai Express. Tema sisemus on veel kirjum kui tema välimus. Ta on krooniline tätoveerija ja kitarrist, kes kirjutanud meloodiaid, mida sa kohe praegu kaasa oskad lauda.

Kingiideed Jõuludeks | Eesti Disain

Jõulukingid ei tohiks olla peavalu. Panime kokku listi oma lemmik Eesti disaintoodetest, et sind natuke inspireerida ja kingiideedega aidata.

Hi Matcha Inimesed: Inna Kovaljova

Meie süda hakkas kiiremini tuksuma ja ilmselt ei ole asi suures kofeiinikoguses. Inna on lihtsalt nii badass tüdruk, et ei jäta kedagi külmaks. Blogija ja Hi Matcha inimene – Inna Kovaljova.

8 Matcha Jooki, Millega Päeva Alustada

Oled harjunud oma hommikuid kohviga alustama? Proovi vahelduseks mõnda neist matcha hommikujookidest – lattedest smuutideni.

Matcha Tee Kasulikkus

Kui miski annab energiat, võitleb haiguste vastu, kiirendab ainevahetust, parandab mälu, keskendumisvõimet ja vastupanu, põletab kaloreid, puhastab keha, parandab tuju ning tugevdab immunsüsteemi, on see ilmselt liiga hea, et olla tõsi. Või kas ikka on?

Hi Matcha Inimesed: Teele Viira

Teele Viira. Seda naist ümbritseb mingi salapärane maagia. On see tema meeletu energia, pöörased lokid või võimas hääl, aga tundub, et kõik mida Teele puudutab, muutub kullaks. Me ei tea mis seal Saaremaa tuules või vees sisaldub, aga hirmsasti tahaks teada! …või on asi matchas?

Hi Matcha inimesed: Al Paldrok

Al Paldrok, kunstnikunimega Anonymous Boh, on skulptor, performance-kunstnik ning graafik. Performance-grupi Non Grata juht ning inspireeriv inimene, kes paneb inimesed enda ümber maailma teisiti tunnetama ning tekitab energia, mis külmaks ei jäta.

Hi Matcha inimesed: Mihkel Mõttus

Meile meeldivad inimesed, kes mõistavad, muudavad ja mõjutavad maailma nende ümber. Lisaks joovad nad ka matchat, et hoida tempot üleval ning olla värske seda kõike tehes. Üks neist inimestest on Mihkel Mõttus – turunduskommunikatsiooni spetsialist ja juurtega Pärnakas. Mis agendat ta ajab?

Matcha – Maailma Parim Pohmelliravim?

“Ma ei joo enam kunagi!” Peaaegu kõik meist on vähemalt mingil eluhetkel neid sõnu lausunud. Leidlikke strateegiaid pohmaka vältimiseks on lõpmatuseni.

Matcha Tarvikud. A & O.

Ei ole vahet, kas soovid traditsioonilist matcha elamust või lihtsalt kiiret ja mõnusat jooki, õigete vahenditega on matchat kerge valmistada.

Odav vs Kallis Matcha? 5 Nõuannet Kvaliteetse Matcha Tuvastamiseks.

Hi Matcha missiooniks on tuua järjest rohkem inimesi matchani, kuid tee ostmisel on oluline teada, et matchal ja matchal on vahe.

5 Jääkülma Matcha Retsepti

Palavad suveilmad on alles tulekul, aga meie oleme valmistunud, sest mis kõlab sellisel päeval paremini kui jääkülm limonaad? Jääkülm limonaad matchaga! Kui oled harjunud matchat kuumalt jooma, siis on viimane aeg proovida selle suvist alternatiivi.